Гарантійні зобов'язання
Основним документом, який регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг, виробниками, продавцями товарів і встановлює права споживачів, є Закон України "Про захист прав споживачів" .
Ось кілька основних понять з цього документа.
Гарантійний термін Проміжок часу, протягом якого виробник (продавець, виконавець або інша третя особа) зобов’язується безкоштовно ремонтувати чи замінювати продукцію у разі її введення в обіг.
Істотний недолік Дефект, що унеможливлює або неприпустимо обмежує використання товару за його прямим призначенням, виник з вини виробника (продавця, виконавця), повторно проявляється після усунення незалежно від дій споживача та має принаймні одну з таких ознак:
а) він взагалі не може бути усунутий;
б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.
Недолік - будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем).
Вище наведені лише кілька основних термінів. Всі інші терміни і подробиці можна дізнатися в першоджерелі Закону України "Про захист прав споживачів", актуальна формулювання якого приведена на офіційному сайті Верховної Ради України ПОСИЛАННЯ: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1023-12.
умови повернення
Покупець може повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання. Витрати на відправку товару несе покупець. У разі заміни товару неналежної якості на якісний товар гарантійний термін починає діяти з моменту отримання покупцем товару належної якості.
Загальні вимоги до товару для заміни або повернення:
Тепер Ви можете повернути відправлення ще легше! За спрощеною процедурою в відділі "Нової пошти" треба тільки повідомити оператору відправлення № ЕН отримання товару. Нагадуємо, що повернути товар можна протягом 14 днів з моменту отримання.